Rozpočtář staveb

Jsme StaniOn s.r.o., silná a stabilní stavební firma z Bystřice pod Hostýnem. Své služby nabízíme v oblasti pozemních staveb, průmyslových staveb, dopravně technické infrastruktuře a developerských projektů. Jsme partnerem pro soukromé investory, podnikatele, průmyslové podniky, developery, státní správu, města a obce. Hledáme kolegu na pozici rozpočtář staveb, který doplní náš tým a zdolá s námi další výzvy.

Pracovní náplň:

  • Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu.
  • Určení druhů použitých konstrukcí patrných dle projektové dokumentace.
  • Určení druhů výkonů dle projektové dokumentace.
  • Určení druhů konstrukcí a výkonů, které projekt nezmiňuje, ale jsou nutné k zajištění nebo provedení projektovaných konstrukcí.
  • Určení druhů stavebních materiálů z projektové dokumentace.
  • Zpracování výkazu výměr a výpočet množství stavebního materiálu.
  • Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací URS nebo kalkulací ceny podle vzorce nebo vlastní úvahou.
  • Určení, výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby vyvolaných umístěním stavby nebo požadavkem stavebníka.
  • Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby – údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby.
  • Určení sazby DPH, rozpočtování podle aktuálně platné vyhlášky.
  • Kontrola správnosti zpracování rozpočtu.
  • Vypracování soupisu provedených prací.

Požadavky:

  • Vzdělání a odborná kvalifikace v oblasti stavebnictví
  • Zkušenosti s tvorbou stavebních rozpočtů – samostatná práce na rozpočtu
  • Schopnost práce s nástroji pro odhad nákladů a budování rozpočtů (naříklad URS kros)
  • Schopnost efektivní komunikace s členy projektového týmu a externími dodavateli
  • Znalost stavebních předpisů a normativů
  • Analytické a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Mzdu v rozmezí 40.000,- -60.000,-Kč dle zkušeností a samostatnosti
  • Po zaškolení je možné využívat 2 dny v týdnu home office
  • Benefity, bonusy – pravidelná složka platu podle výkonu a obratu firmy
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Pravidelné rozvojové a vzdělávací programy
  • Akce pro zaměstnance – teambuildingy a večírky pro zaměstnance
  • Garantované dny dovolené navíc pro stabilní zaměstnance
  • Příspěvek na stravování formou příspěvku ve mzdě
  • Příspěvek na penzijní pojištění a příspěvek na dovolenou
08. února 2024
  • Lokalita

    Kamenec 1685, 76861 Bystřice p. Hostýnem

  • Úvazek

    Plný, Pracovní smlouva na dobu určitou

  • Požadované vzdělání

    SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru

  • Společnost

    Stanion

Benefity:

  • Bonusy, prémie
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Akce pro zaměstnance
  • Dny dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Na telefonu +420 773 690 977 Vám rádi zodpovíme vaše případné dotazy.

bg circles

Zaujala vás pracovní nabídka?

Zašlete nám váš pracovní životopis a my vás budeme kontaktovat.